Technologijų pamoka – ekskursija „Transporto priemonių valdymas slidžioje dangoje“

Gegužės 7 d. 7c klasės mokiniai dalyvavo technologijų pamokoje – ekskursijoje „Transporto priemonių valdymas slidžioje dangoje“.
     Mokiniai galėjo stebėti parodomąjį transporto priemonių važiavimą transporto sektoriaus praktinio mokymo centre vairavimo aikštelėje. Aikštelėje įrengta horizontali stabdymo zona ir dinaminė plokštė. Jos paviršius nuolatos drėkinamas vandeniu, kad susidarytų slidi danga. Be to, čia įrengtos vandens kliūtys (fontanai), kurios sukuria kompaktišką iki 2 m aukščio vandens sieną. Vairuotojai atliko įvairius stabdymo pratimus, esant įvairiems transporto priemonės greičiams, o mokiniai stebėjo transporto priemonės greičio įtaką stabdymui ir transporto priemonės valdymui esant įvairioms kliūtims, skirtingai kelio dangai.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Pamokos kitaip. Išsisaugokite pastovią nuorodą.