„Tu kasyčių netampyk, o geriau jas sutvarkyk“

Balandžio 18d. pirmą kartą mokykloje buvo organizuojamas konkursas „Tu kasyčių netampyk, o geriau jas sutvarkyk“ 1 – 4 kl. ir 5 – 8 kl. mokiniams.
     Iš kiekvienos klasės dalyvavo po vieną atstovę su modeliu. Konkurso metu dalyvės turėjo atlikti dvi užduotis. Pirmoji užduotis – greitai ir tvarkingai supinti kasą, antroji – sutvarkyti plaukus pagal duotus kriterijus:
1. Estetinis vaizdas,
2. Patogumas,
3. Kūrybiškumas, išradingumas.

Kiekvienai konkurso dalyvei ir prizininkėms buvo įteikti padėkos raštai, saldi staigmenėlė.
     1 – 4 klasių grupėje 1 – ą vietą laimėjo 4b kl. mokinė Angelina – Rose Nvosu, 2 – oji vieta atiteko 4c kl. mokinei Ievai Binkytei, 3 – oji – 1c kl. mokinei Godai Venckutei.
     5 – 8 kl. grupėje 1- ą vietą laimėjo 8b kl. mokinė Gabija Žygaitė, 2 – ą vietą – 6b kl. mokinė Kamilė Makajoraitė, 3 –ą vietą – 7a kl. mokinė Laura Bitinaitė.
     Konkursas buvo nuotaikingas, sulaukė daug dėmesio, todėl jis bus tęsiamas kitais metais.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.