Konkursas „Temidė“

Progimnazijos komanda, kurią sudarė 8a klasės mokiniai Tomas, Orestas, Ignas, Kipras ir Kamilė, balandžio 18 dieną dalyvavo moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etape. Konkursą, vykusį atviro jaunimo centro salėje, organizavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai. Jame dalyvavo Panevėžio gimnazijų komandos ir progimnazijų mokiniai, ne jaunesni kaip 14 metų. Moksleiviai, ruošdamiesi konkursui, turėjo progą pasidomėti Lietuvos Respublikos Konstitucija, baudžiamuoju kodeksu, administracinių nusižengimų kodeksu, vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymu, kelių eismo taisyklėmis, todėl gerokai praplėtė teisinių žinių akiratį. Komandos turėjo atsakyti į 20 klausimų, remdamosi minėtais teisiniais aktais. Taip pat buvo užduotys kapitonams. Mūsų progimnazijos komanda „Justitija max“ išsiskyrė įdomiu ir kruopščiai parengtu prisistatymu, taip pat gerai pasirodė komandos kapitonas Tomas Armalis. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog užėmėme garbingą ketvirtąją vietą, už savęs palikę dviejų gimnazijų atstovus. Mokytojos ir visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais. Konkursui mūsų mokyklos komandai pasiruošti padėjo mokytojos Irena Norkūnaitė, Lina Žukauskienė bei direktoriaus pavaduotoja Lina Bernadickaitė.

Lietuvių kalbos mokytoja Lina Žukauskienė.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.