XII TARPTAUTINĖS PLAUKIMO VARŽYBOS „OLIMPIEČIŲ TAURĖ – 2019“

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos gausi jaunųjų plaukikų komanda balandžio mėnesio 10 dieną dalyvavo Tarptautinėse plaukimo varžybose „OLIMPIEČIŲ TAURĖ – 2019“, kurios vyko Utenos plaukimo baseine. Varžybose dalyvavo 13 plaukimo komandų iš Kauno, Vilniaus, Alytaus, Šiaulių, Pasvalio, Širvintų, Kėdainių, Rezeknės ir Utenos miestų.
    Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Olimpiniai čempionai plaukikas Robertas Žulpa ir penkiakovininkas Edvinas Krungolcas.
    Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos jaunųjų plaukikų komanda bendroje įskaitoje užėmė 3 – ąją vietą ir iškovojo taurę. Geriausiu pirmos amžiaus grupės varžybų plaukiku, surinkęs Fina 683 taškus, pripažintas trenerės Gitanos Kemėšienės auklėtinis Arnas Augustinavičius.
    100 m kompleksinio plaukimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Beata Jakštaitė, antri liko Arnas Augustinavičius ir Augustė Jakštaitė, trečias bovo Domantas Labanauskas, ketvirta – Austė Backevičiūtė, penktas – Aikas Remeika, šeštas – Dominykas Šulskis. Dešimt geriausių mergaičių ir berniukų plaukikų, 100 metrų kompleksinio plaukimo rungtyje, buvo apdovanoti medaliais, diplomais, marškinėliais ir labai gražiomis atminimo taurėmis.
    Atskiruose būduose pirmąją vietą plaukdama 100 metrų peteliške iškovojo Beata Jakštaitė, trečioje vietoje liko Austė Backevičiūtė. 50 metrų krūtine pirmąją vietą iškovojo Arnas Augustinavičius, trečias liko Dominykas Šulskis. Per pus ilgesnį nuotolį krūtine plaukė Gabrielė Andrijauskaitė ir iškovojo 3-ąją vietą.
    100 metrų nugara Aikas Remeika įveikė pirmas, o 50 metrų laisvu stiliumi antras finišavo Domantas Labanauskas. Visi plaukikai pasigerino savo asmeninius rezultatus, įgijo naujos patirties, gerų emocijų ir liko patenkinti varžybomis Utenoje.
    Panevėžio plaukikai dalyvavo ir estafetiniuose plaukimuose – 4 x 50 kombinuota estafetė berniukai: Danielius Gaurys, Domantas Labanauskas, Dominykas Šulskis ir Arnas Augustinavičius iškovojo atrąją vietą o 4 x 50 kombinuota estafete mergaitės: Augustė Jakštaitė, Milda Zigmantaitė, Vakarė Kiaunytė, Upė Malinauskė iškovojo trečiąją vietą.
    Plaukikus varžyboms ruošė Gitana Kemėšienė, Aivaras Šaulianskas, Židrūnė Budrienė, Jūratė Klimavičienė ir Guoda Jonelytė.

Parengė plaukimo trenerė Jūratė Klimavičienė.

Įrašas paskelbtas temoje Baseino galerija, Baseino naujienos/ skelbimai, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.