Mokyklos bendruomenės žiniai: Kovo 11-osios proga buvo paskelbtas 5-8 klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Dailus raštas akį glosto“

Džiugu, kad mokykloje yra daug dailiai rašančių mokinių. Puoselėti rašymą ranka elektronikos ir klaviatūrų amžiuje yra nepaprastai svarbu. Siekimas rašyti tvarkingai ugdo daugelį asmens charakterio bruožų: pastabumą, dėmesingumą, susikaupimą, tvarkingumą, estetinį skonį. Šių savybių šiandienos gyvenime labai reikia, nes dėl itin greito gyvenimo tempo ir padidėjusio informacijos srauto jas vis sunkiau išsiugdyti.
    Tęsdami nacionalinio dailyraščio konkurso „Rašom!“
tradicijas, toliau puoselėjame ir skatiname dailiai rašančius
mokinus. Kovo mėnesį visi mokyklos bendruomenės nariai galėjo
balsuoti už labiausiai patikusį raštą. Suskaičiavus balsus,
nugalėtojomis pripažintos šios mokinės:

Glorija Pukenytė-6a kl.(84 balsai)I vieta
Kamilė Makajoraitė-6b kl.(76 balsai)I vieta
Rugilė Ismailovaitė-6b kl.(69 balsai)II vieta
Emilija Kopūstaitė-6a kl.(51 balsas)II vieta
Ineta Švaikauskaitė-6b kl.(47 balsai) III vieta
Viltė Budnikaitė-8b kl.(45 balsai) III vieta

Sveikiname nugalėtojas! Viliamės kitame konkurse nugalėtojų sąraše išvysti ir berniukų pavardžių!

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Dalia Liorančienė
2019-04-03

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos, Naujienos, Renginiai, Sveikiname. Džiaugiamės. Didžiuojamės. Išsisaugokite pastovią nuorodą.