Tiksliųjų ir gamtos mokslų dekada progimnazijoje

Progimnazijoje kovo 12 – 21 dienomis buvo organizuota tiksliųjų ir gamtos mokslų dekada „Mokslų mozaika”. Dešimt dienų vyko įvairūs konkursai, viktorinos, turnyrai, pamokos kitaip, kiti renginiai. „Smalsiukų stotelėse” kiekvienas galėjo pasitikrinti savo išmintingumą, pasimatuoti ūgį, svorį, kraujo spaudimą, statinį elektros krūvį, apsiskaičiuoti savo KMI, atpažinti vaistažoles. Mokiniai piešė geometrines mandalas, technologijų pamokose taikė proporcijų skaičiavimą ir kepė keksiukus „PI dienai” paminėti. Geriausi kiekvienos klasės matematikai buvo pakviesti priešpiečių – čia susipažino su matematiniais picų pjaustymo ypatumais, vaišinosi picomis ir arbata. Mokiniai, dalyvaudami dekados „Mokslų mozaika“ renginiuose, įsitikino, kad tikslieji ir gamtos mokslai yra įdomūs, gali būti linksmi ir žaismingi.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.