Mokykloje vyko Lietuvių kalbos dienų renginiai, skirti lietuvių kalbai, jos mokymuisi ir sklaidai.

Tradiciškai vasario 16- kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojami Lietuvių kalbos dienų renginiai, skirti lietuvių kalbai, jos mokymuisi ir sklaidai.
       Tokie renginiai kasmet vyksta ir mūsų progimnazijoje. Šiais metais Lietuvių kalbos dienų metu mūsų mokiniai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Ketureilis Lietuvai“ ( gražiausius posmus sukūrė Beata Jakštaitė 7b, Kristupas Paškevičius 6a, Gabrielius Gerulis 6a, Dovydas Buga 7a, Faustas Pravilionis 7b, Rugilė Ismailovaitė 6b, Mindaugas Gvergždys 7b), raštingiausio mokinio konkurse „Gimtąją kalbą gerbiu- rašau be klaidų“ (pirmąsias vietas skirtingo amžiaus grupėse laimėjo Goda Barzdaitė 5a, Deividas Nakčeris 6c, Greta Stakionytė 7b, Vilius Juška 8a). Dailiausiai rašantieji mokiniai varžėsi dailyraščio konkurse „Dailus raštas akį glosto“. Entuziastingai „žemyniečiai“ kūrė palinkėjimų Lietuvai medį „Lietuva, kai aš tave tariu…“ bei dalyvavo senųjų knygų parodoje „ Mano namų bibliotekos seniausia knyga“.
       Konkursų nugalėtojai savo kūrybą skaitė ir buvo apdovanoti Padėkos raštais tradiciniame šventiniame renginyje „ Augu Tau, Lietuva“.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.