Respublikinis konkursas, prakalbinęs prosenelių daiktus

Kovo 7d. Kauno tautinės kultūros centre vyko respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas „Jei prakalbėtų, daug pasakytų…“ Jame dalyvavo ir mūsų progimnazijos 8b klasės mokinės Aurėja Venslavičiūtė, Emilija Paskačiūtė, Urtė Lebedevaitė, Urtė Zigmantaitė. Konkursui aštuntokes parengė mokytojos Liudmila Putauskienė bei Daiva Daunoravičienė.
     Mergaitės pristatė verpimo ratelį ir vaizdžiai papasakojo visą megztų vilnonių pirštinėlių atsiradimo kelią nuo pat avelės.
     Buvo smagu ne tik savo vaidinimėlį parodyti, bet ir kitų Lietuvos miestų, miestelių mokinių senovinių daiktų pristatymus pasižiūrėti. Žiūrit širdis džiaugėsi, kad jaunimas brangina protėvių daiktus, domisi tų daiktų istorija.
     Iš Kauno „žemynietės“ grįžo Padėkos raštu apdovanotos, gerų įspūdžių, idėjų pasisėmusios, Kauno senamiestį apžiūrėjusios, prie pilies bei Vyties spėjusios nusifotografuoti.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.