BAIGĖSI „OLYMPIS- 2018 RUDENS SESIJA“

Ne pirmus metus Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvauja edukaciniame konkurse „OLYMPIS“.
       2018 metų Rudens sesijoje iš viso dalyvavo 69 dalyviai iš 2-8 klasių. Pasiekti rezultatai džiugina: 10 medalių, 89 pirmo, antro ir trečio laipsnio diplomai, 20 padėkų mokiniams, 26 pažymėjimai mokytojams.
       Geriausiai mokiniams sekėsi anglų kalba, matematika, lietuvių kalba, geografija, biologija.
       Medalius gavo šie mokiniai: Dominykas Janulevičius, 6a klasė (anglų kalba, geografija), Matas Gugys, 6b klasė (lietuvių kalba, matematika), Deimantė Makarauskaitė, 2c klasė, Liucija Gugytė, 3a klasė, Domas Milaševičius, 3b klasė, Martyna Martinaitytė, 3b klasė, Adriana Masiliūnaitė, 3c klasė, Aušrinė Pranckūnaitė, 3c klasė (anglų k.), Goda Kondratavičiūtė, 3a klasė (anglų kalba, lietuvių kalba, matematika, biologija).
       Aktyviausiai dalyvavo šių klasių mokiniai: 5a klasė- 8mokiniai, 5b klasė-3 mokiniai, 5c klasė- 4 mokiniai, 6a klasė -8 mokiniai, 6b klasė-5 mokiniai, 7a klasė-6 mokiniai, 7c klasė-10 mokinių bei antrų, trečių klasių mokiniai.
       Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą konkursuose „Olympis-2018 Rudens sesija“: Astai Briedelei, Rūtai Radvilienei, Jolitai Petkevičienei (anglų kalba), Daivai Čižienei, Ritai Bulovienei, Zitai Budrienei (matematika) bei mokytojams, kurių mokiniai gavo diplomus (18 mokytojų).
       Ne už kalnų Pavasario sesija, kurios mokiniai nekantriai laukia.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 2019-02-11

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.