Padėka

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentės globojamos akcijos Knygų Kalėdos jau aštuntą kartą prisijungė ir Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos bendruomenė. Mokyklos bibliotekai buvo padovanota 81 knyga. Mūsų geradariai- bendruomenės nariai: Gėlė Andriušaitienė, Romualdas Grilauskas, Lina Požarskienė, Marija Ramelienė, Laima Stanevičienė, Loreta Šaulianskienė, Ada Šaulianskaitė, Ona Šaulianskaitė, Birutė Žigienė. Mokiniai: Iveta Trumbelytė (2b kl.), Lukas Kazlauskas, Amelija Kriugiškytė (3c kl.), Lukas Laimikis (4c kl.), Akvilė Darukaitė, Austėja Rauduvytė, Greta Rubštavičiūtė, Gabija Stakaitė (5a kl.), Toma Kraujalė (6a kl.), Martyna Pivoraitė (6c kl.), Aelita Entkutė (7b kl.), Titas Maisuradzė (8a kl.)

• 1a klasė ( mokytoja Edita Račienė)
  • 2a klasė ( mokytoja Vida Pučkienė)
  • 6c klasė (auklėtoja Žana Staniulienė )
  • 7c klasė (auklėtoja Evelina Jackevičienė)
  • 8a klasė (auklėtoja Liuda Putauskienė)

Nuoširdžiai dėkojame visiems. Kviečiame aplankyti dovanotų knygų parodą ir skaityti!

Įrašas paskelbtas temoje Bibliotekos naujienos/ skelbimai, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.