2018-ųjų pabaiga „Žemynoje“: apdovanojimai metų geriausiems ir jaunųjų plaukikų startai

     „Žemynos“ plaukikai 2018-uosius užbaigė geriausių plaukikų apdovanojimais ir Kalėdinėmis plaukimo varžybomis, tapusiomis pirmuoju startu jauniesiems, šiemet treniruotis pradėjusiems, sportininkams.

Apdovanojimai – ir plaukikams, ir jų treneriams

     Prieš varžybas „Žemynos“ progimnazijos aktų salėje vyko 2018 metų geriausių plaukikų apdovanojimai. Aukštus pasiekimus demonstravusius sportininkus sveikino Panevėžio savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas, Aleksas Varna, savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis, „Žemynos“ progimnazijos direktorius Vidmantas Vilutis ir buvęs ilgametis direktorius Romualdas Grilauskas.
Vicemeras A. Varna ir sporto skyriaus vedėjas J. Jasiukaitis įteikė padėkas ir prizus „Žemynos“ sportininkams, 2018-aisiais garbingai atstovavusiems Lietuvos rinktinei. Taip pat – užėmusiems prizines vietas šalies vaikų, jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų plaukimo čempionatuose.
     „Žemynos“ progimnazijos direktorius V. Vilutis ir buvęs direktorius R. Grilauskas apdovanojo pasaulio čempionato auksą į Panevėžį parvežusį Daną Rapšį, jo trenerę Ina Paipelienę ir pirmąją trenerę Židrūnę Budrienę. Savo ruožtu D. Rapšys aidint audringiems plojimams trenerei I. Paipelienei perdavė iš Vilniaus parvežtą geriausios Lietuvos trenerės apdovanojimą.
     Specialūs „Žemynos“ atminimo prizai buvo įteikti ir garbingai Lietuvos rinktinei pasaulio bei Europos čempionatuose atstovavusiems Andriui Šidlauskui ir Simonui Biliui. Be to, apdovanoti geriausi jaunieji plaukikai pagal amžiaus grupes: 2009 m. gimimo grupėje – Domas Vilimas ir Evita Aleliūnaitė, 2008 m. gimimo grupėje – Ignas Vžezniauskas ir Augustė Jakštaitė, 2007 m. gimimo grupėje – Arnas Augustinavičius ir Vytė Gelažytė.

Žemynos“ prizai įteikti ir geriausių plaukikų dešimtukui:
1. Jokūbui Kebliui (treneris A. Šaulianskas);
2. Aleksui Savickui (trenerės Ž. Budrienė, G. Kemėšienė);
3. Erikai Martišiūtei (trenerė M. Labanauskienė);
4. Benui Pauliukui (trenerė M. Labanauskienė);
5. Dominykai Rapšytei (trenerės Ž. Budrienė, G. Kemėšienė);
6. Benediktui Budriui (treneris A. Šaulianskas);
7. Tomui Navikoniui (trenerės Ž. Budrienė, G. Kemėšienė);
8. Kamilei Kučaitei (trenerės Ž. Budrienė, G. Kemėšienė);
9. Urtei Zigmantaitei (trenerės Ž. Budrienė, G. Kemėšienė);
10. Adelei Rusnei Juknevičiūtei (trenerė M. Labanauskienė).

     Prizininkams ir renginio svečiams šventinę nuotaiką dovanojo „Žemynos“ 2c klasės dainorėlės, vadovaujamos mokytojos Vitalijos Bartkienės ir „Žemynos“ šokėjos, vadovaujamos mokytojos Renatos Rekašienės.

Pirmasis jaunųjų plaukikų startas

     Po apdovanojimų vyko paskutinės 2018-aisiais – Kalėdinės plaukimo varžybos. Tai – pirmasis pradinio rengimo grupių plaukikų, treniruotis pradėjusių rugsėjį, startas. Kiekvienas šių varžybų dalyvis buvo apdovanotas diplomu su įveikto pirmojo nuotolio rezultatu ir prizu.

     Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Arūnas Gabrilavičius
   Renginio akimirkos – Mindaugo Petraičio nuotraukose

Įrašas paskelbtas temoje Baseino galerija, Baseino naujienos/ skelbimai, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.