Šeštokų viktorina, skirta J. Tumui- Vaižgantui

Šių metų gruodžio 17 dieną, per 7 pamoką , L3 kabinete vyko šeštųjų klasių viktorina „Ieškojau laimės kitiems, o laimingu tapau pats“. Renginys buvo skirtas lietuvių literatūros klasiko Juozo Tumo- Vaižganto gimimo 150-ečiui. Mokiniai iš anksto ruošėsi viktorinai, domėjosi rašytojo gyvenimo ir kūrybos faktais, skaitė papildomą literatūrą apie kitus lietuvių rašytojus, mokėsi tarptautinius frazeologizmus, domėjosi, kam bus skirti 2019-ieji metai, kartojosi gramatikos taisykles.

Renginyje dalyvavo 4 komandos. Mokiniai atliko įvairių kalbinių ir literatūrinių užduočių, parodė puikias žinias apie J. Tumą – Vaižgantą, Maironį, Žemaitę, Šatrijos Raganą, sugebėjo redaguoti nežinomą literatūros klasiko tekstą, atsakė į suktus literatūrinius klausimus… Pirmoji vieta atiteko 6a klasės komandai, nes jie visą laiką buvo lyderiai, antroji vieta- 6c klasei, o dėl trečiosios vietos užvirė tikra kova.

Nugalėtojo negalėjo išaiškinti nei patarlių, nei mįslių konkursas, todėl buvo paskirtos dvi trečiosios vietos: 6b klasei ir antrajai 6a klasės komandai. Mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų, praplėtė savo akiratį, ugdėsi komandinio darbo įgūdžius.

Viktorinos organizatorė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Dalia Liorančienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.