Laimė – dovanoti džiaugsmą kitiems

Š. m. gruodžio 18 d. „Žemynos“ progimnazijos I aukšto fojė vyko mokyklos plaukimo trenerės Svetlanos Rickienės piešinių parodos „Menas gyvenimui“ atidarymas.

Pristatydama savo parodą trenerė pacitavo amerikiečių tapytojo Rokvelo Kento žodžius: „Svarbiausias tikslas, kuriam gali tarnauti menas, yra padėti žmonėms geriau suprasti ir labiau mylėti gyvenimą.“ Parodos autorės manymu, tai labai teisingi žodžiai, tiksliai apibūdinantys meno paskirtį. „Aš piešiu todėl, kad noriu, jog mano darbai džiugintų kitus, nuramintų, dovanotų gerą nuotaiką“, – teigė Svetlana.

Žemynos“ progimnazija džiaugiasi nauja paroda, puikia kalėdine dovana mokiniams bei mokytojams, nuoširdžiai dėkoja už ją  trenerei  ir linki  kūrybinio įkvėpimo. Lauksime  naujų darbų.

Įrašas paskelbtas temoje Baseino naujienos/ skelbimai, Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.