Progimnazijos mokiniai prisijungė prie respublikinės „Ö kaip vokiškai?“ iniciatyvos

Progimnazijos mokiniai, kurie mokosi vokiečių kalbą, prisijungė prie iniciatyvos „Ö kaip vokiškai?“ir su entuziazmu ruošėsi renginiams. Pamokų metu ir namuose gamino skirtukus su vokiškomis frazėmis, darė ir pristatė kūrybinius darbus apie vokiškai kalbančias šalis, mokėsi vokiškų dainelių, žiūrėjo filmus apie Vokietiją, atliko įvairias užduotis. Mokiniai, kurie vasaros atostogų metu su mokytoja keliavo į Miuncheną ir Europos atrakcionų parką, pasakojo kelionės įspūdžius. Spalio 25 d. prieš pamokas mokiniai pasveikino mokyklos bendruomenę vokiškai ir padovanojo skirtukus su vokiškomis frazėmis. Ilgosios pertraukos metu mokyklos erdvėse jie pakvietė į stoteles, kuriose buvo galima atlikti įvairias užduotis, pasimokyti vokiečių kalbos.
     8 klasių mokinių komanda dalyvavo tarpmokykliniame vokiečių kalbos konkurse, kuris vyko Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Kamilė R., Elija Z. ir Kipras S. privalėjo atsakyti į klausimus apie Vokietiją, Austriją ir Šveicariją. Komanda užėmė II vietą. Džiaugiamės jų pergale ir sveikiname!

Vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė
Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.