Stebuklingas O. Proislerio kūrinių pasaulis Spausdinti

Yra knygų, kurias skaito ne viena karta, nes jos turi nepaaiškinamą trauką. Vienos tokių- O. Proislerio knygos apie plėšiką Hocenplocą, vaiduokliuką, mažąjį vandenį, raganiukę, nykštuką Herbę.

Švenčiant O. Proislerio 95- ąjį gimtadienį mokyklos skaitykla sulaukė svečių- vaikų, kuriems įdomus rašytojo nuotykių pasaulis, kurie myli ir skaito knygas. Į šventę ant savo šluotų atskrido ir visas būrys linksmų ir išdykusių raganiukių. Jos linksmai dainavo, vaidino, pasitelkė savo burtus tam, kad vaikai dar labiau pamiltų knygas, skaitymą, mokėtų skleisti gėrį, optimizmą ir gyvenimo džiaugsmą.

Dėkojame mokytojoms V. Bartkienei ir B. Žigienei , 2c ir 3c klasių mokiniams bei jų tėveliams, padėjusiems sukurti šventę kitiems ir sau.

Bibliotekos vedėja Neringa Juknevičienė

Įrašas paskelbtas temoje Bibliotekos naujienos/ skelbimai, Pradinukų galerija. Išsisaugokite pastovią nuorodą.