Buvęs mūsų progimnazijos mokinys Ignas Janeliūnas tapo konkurso „Lietuvos Maximalistai“ 2018 metų skatinamosios stipendijos pažangumo kategorijoje laimėtoju. Nacionalinės moksleivių skatinimo programos „Lietuvos Maximalistai“ globėja – Švietimo ir mokslo ministerija. Programos sumanytojas – prekybos tinklas „Maxima“. Programos tikslas – stipendijomis paskatinti gabiausius ir talentingiausius šalies vaikus siekti užsibrėžtų tikslų bei puoselėti savo talentus. Tapti „Lietuvos Maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 500 talentingų Lietuvos vaikų. Pažangumo kategorijoje galėjo laimėti mokinys, kurio nepertraukiamai tris metus iš eilės visų mokomųjų dalykų trimestrų ar pusmečių balai buvo įvertinti tik 10 balų. Šių puikių mokymosi rezultatų Ignas pasiekė besimokydamas „Žemynos“ progimnazijoje! Sveikiname ir linkime kuo didžiausios sėkmės tęsiant mokslus J. Balčikonio gimnazijoje.

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos, Sveikiname. Džiaugiamės. Didžiuojamės. Išsisaugokite pastovią nuorodą.