Gerumo ir meilės mus supančiam gyvajam pasauliui pamokos Gamtos mokykloje

      Spalio 9-oji Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje- Gamtos diena. Palikę tuščias klases visi mokiniai kartu su mokytojais lankėsi miesto parkuose, įstaigose, kuriose rūpinamasi mūsų gražia ir sveika aplinka, mus supančiais gyvūnais.

     Net kelios klasės žinių apie gyvąjį pasaulį sėmėsi Panevėžio gamtos mokykloje. Saulėta rudens diena mokiniams dovanojo ir daug žinių, ir malonių įspūdžių.

     Pasigrožėję gražia Gamtos mokyklos aplinka, perskaitę ir aptarę ten išrašytus patarimus, kaip saugoti gamtą, mylėti gyvūnus, vaikai buvo pakviesti į „Gyvūnų sodą“, kuriame darbuotoja juos supažindino su egzotiniais gyvūnais. Mūsų kraštų gyvūnus mokiniai sutiko kieme- čia smagiai aptvaruose lakstė triušiai, ožkos, avys, asilai, vištos, gaidžiai, fazanai ir kiti dažnai ir retai matomi gyvūnai. Sodybos pagrindiniame pastate vaikai grožėjosi tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureatų darbų paroda bei apžiūrėjo Lietuvos gamtininkų galeriją. Palikdami Gamtos mokyklą, sustoję prie „Vertybių medžio“, mokiniai su mokytojais perskaitė jame užrašytas vertybes ir atėję geri išėjo dar geresni.

 

Aušra Vaitkienė

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė,

atstovė ryšiams su visuomene

 

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.