AKCIJA-SUSITIKIMAS ,,VAIKAI IR SAUGUS ELGESYS KELIUOSE“

Rugsėjo mėn. 27d. mokykloje vyko akcija-susitikimas ,,Vaikai ir saugus elgesys keliuose“, skirtas 1-ų klasių mokiniams.

Svečiuose Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Daiva Šarkauskienė ir Laima Keblienė.

Susitikimo tikslas: saugaus eismo kultūros keliuose mokymas bei saugaus eismo priemonių, pasitelkiant vaizdo priemones, ,,Saugiai į mokyklą-saugiai į namus“ vykdymas.

Pareigūnės, panaudodamos interaktyvią mokomąją medžiagą, pirmokėliams papasakojo apie saugų elgesį gatvėje, supažindino vaikus su pagrindinėmis jiems aktualiomis saugaus eismo taisyklėmis, išsakė daug naudingų patarimų, parodė, kaip taisyklingai pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje ar šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje, akcentavo ir priminė atšvaitų svarbą, kaip juos taisyklingai užsidėti.

Pabaigoje pareigūnės kiekvienam pirmokui įteikė knygutes saugaus eismo tema ir palinkėjo būti saugiems.

L. Bernadickaitė, 2018-09-27

Įrašas paskelbtas temoje Prevenciniai renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.