Saulėta baseino ugdytinių olimpiečių skvero atidarymo ir 2018-2019 mokslo metų pradžios šventė „Žemynos“ progimnazijoje

Saulėtą rugsėjo 29d. rytą džiaugdamiesi gerais Panevėžio „Žemynos“ baseino ugdytinių rezultatais plaukikai, jų tėveliai, kiti šeimos nariai, draugai, treneriai, mokyklos administracija ir miesto valdžios atstovai susirinko į baseino ugdytinių olimpiečių skvero atidarymo ir 2018-2019 mokslo metų pradžios šventę.

    Skveras skirtas įamžinti „ Žemynos“ baseino plaukikus, kurie garsino Lietuvą pasaulyje dalyvaudami olimpinėse žaidynėse, ir jų pavyzdžiu įkvėpti jaunuosius sportininkus siekti aukštų rezultatų.

    Panevėžio „Žemynos“ baseinas turi kuo didžiuotis- net aštuoni jo ugdytiniai: Darius Grigalionis, Arūnas Savickas, Jūratė Ladavičiūtė, Paulius Andrijauskas, Mindaugas Sadauskas, Simonas Bilis, Andrius Šidlauskas, Danas Rapšys, pasaulio olimpinėse žaidynėse demonstravo savo meistriškumą. Jų pavardės įrašytos skverą juosiančiose nerūdijančio plieno lentelėse, šalia kurių pasodinti medeliai. Kad skveras skirtas plaukikams puikiai atskleidžia jį puošianti vėjarodė „Delfinas“. Tai simbolis išminties, darbštumo, draugiškumo- be ko negalima pasiekti gerų rezultatų.

    Šventės metu olimpiečiams, jų treneriams, jauniesiems plaukikams, miesto valdžios atstovai, mokyklos administracija palinkėjo ištvermės ir sėkmės nelengvame sportininko gyvenimo kelyje ir apdovanojo padėkos raštais bei dovanėlėmis.

    Po iškilmingos dalies visi suskubo į baseiną, kuriame prasidėjo plaukimo varžybos.

    Progimnazija ir baseinas džiaugiasi nauja erdve, kuri ne tik graži, bet ir turininga, pritaikyta prasmingai veiklai. Baseino ugdytinių olimpiečių skvero atidarymas- puiki motyvacija visiems baseino ugdytiniams, pradedantiems naujuosius mokslo metus.

Aušra Vaitkienė

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė,

atstovė ryšiams su visuomene

Įrašas paskelbtas temoje Baseino galerija, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.