Su poezijos sparnais

Besibaigiant mokslo metams, birželio 8 dieną, išpuoselėtame vidiniame kiemelyje įvyko tradicinis „Žemynos“ progimnazijos renginys – poezijos pavasarėlis. Vytauto Mačernio eilių montažas renginio pradžioje kalbėjo apie pavasarį, žemę, tautą ir tėvynę. Tėvynė buvo ir keleto mokyklos jaunųjų kūrėjų eilėraščių tema. Matyt, juos įkvėpė šie, jubiliejiniai valstybei, metai. Kitų eilėraščių tematika – vidinis jauno žmogaus pasaulis: nerimas, savo vietos gyvenime ieškojimas, jautrumas neteisybei. Eilėraščiai sugulė į trumpą ,jau septintą mokinių kūrybos almanachą, kurį papuošė meniškos mokinių iliustracijos. Leidinėlyje išspausdinti Mato Juozapaičio, Adrijos Zbarauskaitės, Skaivos Smailytės, Godos Kurbanovaitės, Deimantės Tauraitės, Dovydo Levickio, Patricijos Breimelytės, Igno Janeliūno, Emilio Juzikėno eilėraščiai, iliustravo Justinas Karosas, Sonata Mackevičiūtė, Emilis Juzikėnas, almanacho sudarytoja – lietuvių kalbos mokytoja Lina Žukauskienė. Poezijos skaitymus gitaros muzika praskaidrino Lukrecija Štankelytė. Tikėkimės, kad toks renginys mokykloje įvyks ir kitais metais.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.