Ketvirtokų išleistuvės „Nusipiešk spalvotą pasaulį“

Gegužės 31 dieną progimnazijos ketvirtokams buvo iškilmingai įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Puošnūs mokiniai rinkosi į spalvotų pieštukų motyvais papuoštą salę. Šių metų renginio tema – „Nupiešk spalvotą pasaulį“. Spalvotą pasaulį ketvirtokams dovanojo trečiokai ir jų mokytojos: spalvoti buvo rūbai, dekoracijos, apie spalvas skambėjo eilėraščiai ir dainos, o dovanų atminimui ketvirtokai gavo po spalvotų pieštukų dėžutę, net puokštės mokytojoms buvo padabintos spalvotais pieštukais. Ketvirtokai, atsisveikindami su pradine mokykla, padainavo po dainą, sušoko valsą. Direktorius tarė sveikinimo kalbą ir kartu su pavaduotoja D. Janulytė – Venclovienė įteikė mažiesiems absolventams pažymėjimus. Linkime jiems spalvotos vasaros ir spalvotos vaikystės.

Įrašas paskelbtas temoje Pradinukų galerija. Išsisaugokite pastovią nuorodą.