Vokiečių kalbos konkurse paminėjome Europos dieną

Mokyklos šeštokų, kurie mokosi vokiečių kalbos, komanda dalyvavo tarpmokykliniame konkurse, skirtame Europos dienai. Renginyje tai pat dalyvavo Vyturio progimnazijos, Kazimiero Paltaroko gimnazijos ir Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos komandos. Konkursas vyko Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Jį organizavome kartu su Panevėžio „Europe Direkt“ informacijos centru.
   Po trumpo prisistatymo mokiniai atliko komandines užduotis apie vokiečių kalbą, vokiškai kalbančias šalis, apie Europos šalis, jų sostines, didžiausius miestus ir jų įžymybes.
   Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos šeštokai konkurse užėmė II vietą. Dėkojame Elzei V., Deimantei T., Faustai R., Karolinai T., Jokūbui J. ir Domui T. už aktyvų komandinį darbą ir parodytas labai geras žinias apie vokiečių kalbą ir Europą.

Vokiečių kalbos mokytoja Audronė Survilienė

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.