Sveikiname, Panevėžio krašto 5 – 9 klasių jaunųjų matematikų olimpiados, trečios vietos laimėtoją 8a klasės mokinį Martyną Barzdą

Panevėžio krašto 5 – 9 klasių jaunųjų matematikų 24 – oji olimpiada vyko š. m. balandžio 12 d. Krekenavoje. Dalyvavo Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Pakruojo, Rokiškio, Panevėžio rajonų ir Panevėžio miesto geriausieji jaunieji matematikai. Aštuntųjų klasių grupėje III- ąją vietą užėmė mūsų progimnazijos 8a klasės mokinys Martynas Barzda. Jam suteiktas II Viceišminčiaus vardas. Sveikiname Martyną ir linkime sėkmės Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje, kuri vyks balandžio 27 d. Šiauliuose.

Matematikos mokytoja Daiva Čižienė

Įrašas paskelbtas temoje Sveikiname. Džiaugiamės. Didžiuojamės. Išsisaugokite pastovią nuorodą.