Sveikiname „Mažojo diktanto“ konkurso laimėtojus ir jų mokytojas

Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4 – 5 klasių mokinių nacionalinis raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“ vyko š. m. kovo 27d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje. Dalyvavo per 60 mokinių, įveikusių raštingiausio moksleivio atrankas savo mokyklose.   Konkurso tikslai buvo ugdyti jaunesniojo amžiaus mokinių raštingumo įgūdžius, teigiamas taisyklingos lietuvių kalbos vartosenos nuostatas, anksti atpažinti itin gabius vaikus ir juos lavinti, skatinant jų pastangas pažinti ir siekti.
   „Mažojo diktanto“ ketvirtų klasių grupėje III vietos laimėtoja tapo Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos 4a klasės mokinė Goda Barzdaitė, kurią konkursui rengė pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Račienė.
   Penktų klasių grupėje II vietos laimėtoju tapo Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos 5c klasės mokinys Deividas Nakčeris, kurio raštingumo įgūdžius puoselėja lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Dalia Liorančienė.

Džiaugiamės ir sveikiname!

Mokyklos bendruomenė

Įrašas paskelbtas temoje Sveikiname. Džiaugiamės. Didžiuojamės. Išsisaugokite pastovią nuorodą.