Žemės diena „Žemynos“ progimnazijoje

Kovo 20 diena yra pasaulinė Žemės diena ir pavasario lygiadienis. Ši diena kiekvienais metais minima Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje.
Mokykloje, pavadintoje lietuvių žemės derlingumo deivės vardu, natūralu atkreipti dėmesį į gamtosaugines problemas, į gamtos reikšmę žmogui.
Šiais metais taip pat visi mokyklos mokiniai išėjo į kiemą, kur skambėjo poeto posmai apie Žemės ir pavasario piršlybas, kalbėjo biologijos mokytoja G. Skorupskienė ir mokyklos direktorius R. Grilauskas, primindami, jog visi esame atsakingi už mus supančią gamtą, kad ir mažais darbais galime prisidėti prie Žemės resursų taupymo arba švaros palaikymo. Ketvirtokai šoko šokį Žemei, visi mokiniai atsinešė savomis rankomis padarytus spalvingus Žemės rutulio simbolius.
Pats iškilmingiausias momentas buvo Žemės vėliavos pakėlimas virš mokyklos. Mokytojos G. Skorupskienė ir R. Dilienė iniciavo ir kitus Žemės dienos renginius: antrojo aukšto stende surengta 5–8 klasių mokinių rašinių paroda „Laiškas Žemei“, aktų salėje įvyko septintokų gamtos mokslų viktorina „Žeme, aš taip noriu žinoti…“

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.