2018 m. kovo 9-10 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų pavasario plaukimo pirmenybės

Dalyvavo 22 komandos iš visos Lietuvos. „Žemynos“ plaukikai iškovojo 2-ąją vietą ir tik 30tšk. nusileido pirmą vietą užėmusiai Kauno PM-1 komandai. Kaip visada, medaliais pradžiugino Ieva Vilimaitė 200l/st-1v., 200nug.-1v., 50nug.-1v., 50l/st-2v., Rokas Jazdauskas 200krūt.-1v, 100pet.-1v., 50pet.-1v, 50l/st-3v., Modestas Revaitis 200nug.-2v., 100kompl.-3v., 50nug.- 2v., Morta Kulikauskaitė 50krūt.-3v. Visuose estafetiniuose plaukimuose mūsų komanda užėmė prizines vietas, o 4×50 komb. mišri-1v. (I.Vilimaitė, M.Kulikauskaitė, R.Jazdauskas, K.Trepočka) tapo čempionais! 4x50l/st merg. (I.Vilimaitė, V.Gelažytė, M.Kulikauskaitė A.Backevičiūtė) -2v., 4x50l/st bern. (R.Jazdauskas, M.Revaitis, A.Gatulis, K.Trepočka) – 3v., 8x50l/st mišri (I.Vilimaitė, M.Kulikauskaitė, V.Gelažytė, A.Backevičiūtė, M.Revaitis, A.Gatulis, K.Trepočka, R.Jazdauskas) – 2v, 4x50komb. merg. (I.Vilimaitė, M.Kulikauskaitė, V.Gelažytė, A.Backevičiūtė) – 2v., 4x50komb. bern. (M.Revaitis, A.Gatulis, R.Jazdauskas, K.Trepočka) – 2v. Geriausiais plaukikais pagal taškų skaičiavimo lentelę išrinkti Ieva Vilimaitė 1 vieta ir Rokas Jazdauskas 2 vieta. Džiaugiamės pasiekimais, sveikiname sportininkus ir jų treneres M.Labanauskienę, Ž.Budrienę, G.Kemėšienę, J.Klimavičienę.

Įrašas paskelbtas temoje Baseino galerija, Baseino naujienos/ skelbimai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.