Kovo 14-oji – pasaulinė skaičiaus Pi diena. Šią dieną mokykloje prasidėjo Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė, skirta Lietuvos šimtmečiui. Ta proga progimnazijoje įvyko tarpmokyklinis 8-ųjų klasių mokinių konkursas „Mokslų mozaika“. A. Lipniūno, Beržų progimnazijų ir mūsų mokyklos 8-tokų komandos turėjo įveikti penkias mokslų „Stoteles“: „Geometrijos šalyje“, „Gyvybės paslaptys“, „Iš matematikos praeities“, „Fizika – dalykas rimtas“, „Chromotografija“. Mokiniai sprendė įvairias logines ir smagias užduotis, atliko praktinius darbus. „Žemynos“ progimnazijos 8-tokų komanda, surinkusi daugiausiai taškų, pelnė išmintingiausios komandos titulą. Visi dalyviai buvo pavaišinti pačių žemyniečių tecnologijų pamokose iškeptais keksiukais.

Matematikos mokytoja Daiva Čižienė

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.