Iš Nacionalinio Lietuvos istorijos žinovo konkurso sugrįžus

Š. m. kovo 10 d. LR Seime vyko Nacionalinis istorijos konkurso „Lietuvos istorijos žinovas 2018“ II etapas. Tapęs I etapo nugalėtoju, jame dalyvavau ir aš- 8a klasės mokinys Ignas Janeliūnas. Konkurso metu 205 dalyviai atsakinėjo į 30 atvirų nelengvų klausimų, susijusių su Lietuvos istorijos laikotarpiais ir gyvenimo sritimis. Dalyviai bei juos lydintys mokytojai taip pat buvo supažindinami su Seimu iš arčiau ir viską, ką buvo matę tik per televizorių ekranus, galėjo išvysti ir realiai. Konkurso užduotis rengė Lietuvos istorikai tyrėjai, istorijos mokytojai, muziejininkai. Išties buvo smagu ir naudinga sudalyvauti tokiame konkurse, atstovauti mokyklai ir miestui, praplėsti akiratį bei sužinoti tokių įdomių istorijos faktų, kurių nerasi jokiame vadovėlyje. Dėkoju istorijos mokytojai Irenai Norkūnaitei už kvietimą dalyvauti šiame konkurse bei pagalbą ir suteiktas žinias jam ruošiantis.

Ignas Janeliūnas, 8a

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.