Pamoka Lietuvos šimtmečiui

Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio programa kviečia pažinti,kurti,švęsti. Ar pažįsta mūsų mokiniai Lietuvos šimtmečio istorijos įvykius? Tai bandė sužinoti 8a klasės mokiniai Martynas ir Ignas surengę bendraamžiams protmūšį „Ką žinai apie Lietuvą’’. Stebino mokinių originalios užduotys. Įdomu buvo sužinoti, jog du signatarai nepasiėmė jiems skirto sklypo, kaip buvo svarstoma pavadinti mūsų pirmuosius pinigus. Protmūšio „vinis’’ žodžių grandinėlė.Galbūt ir Jūs galite pabandyti ją išspręsti: Cheminis elementas- buvusi Lietuvos valiuta- lietuviškas vardas ir augalas- didelės Rytų šalies gyventojas. Protmūšį lydėjo gera nuotaika ir įdomūs atsakymai. Aštuntokai stengiasi atrasti, pažinti ir suprasti Šimtmečio istorijos kelią. Prisijungdama prie Šimtmečio akcijos, Ačiū’’ noriu pasakyti Martynui ir Ignui už prasmingą istorijos pamoką.

Istorijos mokytoja Irena Norkūnaitė

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.