Mes geriausi!

Justinas Marcinkevičius yra rašęs: „Norėdami pamatyti Lietuvą, žiūrėkite į mokyklą, ten ji auga“. Mūsų mokykloje taip pat auga gabūs, Lietuvos istorija besidomintys mokiniai.  Panevėžio miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko protų mūšis „Šimtas klausimų apie Lietuvos šimtmetį“. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė 8a klasės mokiniai: Martynas Barzda, Ignas Janeliūnas ir Erikas Laužadis. Mokytojo Juozo Brazausko organizuotame konkurse buvo įvairių klausimų apie Lietuvos valstybės signatarus, kultūrą, mokslą, sportą. Mūsų mokyklos komanda užėmė I vietą. Džiaugiamės, didžiuojamės.

Protų mūšiui mokinius rengė istorijos mokytoja Irena Norkūnaitė

Įrašas paskelbtas temoje Sveikiname. Džiaugiamės. Didžiuojamės. Išsisaugokite pastovią nuorodą.