Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 dienos išvakarėse  Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje vyko pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokiniai kartu su mokytojais 8.00 val. mokyklos languose įžiebė žvakutes- vienybės ir atminimo simbolius. Degančios liepsnelės ir neužmirštuolės žiedas atlape  priminė šios istorinės datos svarbą. Mokytojai vedė netradicines- žmogiškumo pamokas. Kokia Sausio 13 – osios, Laisvės gynėjų dienos, reikšmė, kodėl taip brangios žuvusiųjų aukos – apie tai kalbėjo mokytojai su mokiniais. Tik pažindami ir gerbdami praeitį, galime kurti Lietuvos ateitį, mokytis atsakomybės, ugdyti patriotiškumą ir meilę Tėvynei.

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Žana Staniulienė
Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.