Padėka

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentės globojamos akcijos Knygų Kalėdos jau septintą kartą prisijungė ir Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos bendruomenė. Šiais metais sulaukėme kaip niekad daug knygų! Mokyklos bibliotekai buvo padovanota net 191 knyga. Mūsų geradariai- bendruomenės nariai: Gėlė Andriušaitienė, Romualdas Grilauskas, Lina Požarskienė, Loreta Šaulianskienė, Lina Ulienė, Birutė Žigienė. Mokiniai: Emilija Grišiūtė (1a kl.), Lukas Benitauskas, Gabija Zelenauskaitė (1b kl.),Orinta Brazauskaitė, Aretas Marinskas, Nojus Matkevičius, Liucija Gugytė, Aistė Židonytė, Ema Šaparnytė, Henrika Tranavičiūtė (2a kl.), Domas Milaševičius (2b kl.), Lukas Kazlauskas, Amelija Kriugiškytė, Aironas Pateckas (2c kl.), Lukas Laimikis, Augustė Jakštaitė, Rokas Šileikis, Deimantė Zeleniauskaitė (3c kl.), Goda Barzdaitė, Austėja Rauduvytė, Ignas Serbentavičius, Gabija Stakaitė (4a kl.), Dominykas Janulevičius (5a kl.), Ema Bagušaitė, Redas Jakaitis, Meinardas Kakanis, Nedas Marcinkevičius, Nedas Rudokas, Antanas Rakauskas, Mingailė Šliožaitė, Tajus Tičkūnas, Kornelija Žilinskaitė (5c. kl.), Saulius Dargužis, Donata Januškaitė, Ema Petrutytė, Tadas Valatka (6a kl.), Marius Buzas (7b).

• 1a klasė ( mokytoja Vida Pučkienė)
  • 3b klasė ( mokytoja Rasa Jurgaitienė)
  • 4c klasė (mokytoja Daina Grakauskaitė)
  • 5a klasė (auklėtoja Rita Bulovienė)
  • 5b klasė ( auklėtoja Daiva Daunoravičienė)
  • 6c klasė (auklėtoja Evelina Jackevičienė)
  • 7a klasė (auklėtoja Liuda Putauskienė)
  • 7b klasė (auklėtoja Daiva Čižienė)
  • 8a klasė ( auklėtoja Vilma Locnienė)

Nuoširdžiai dėkojame visiems. Kviečiame aplankyti dovanotų knygų parodą ir skaityti!

Daugiausia knygų padovanojo 5a klasė (auklėtoja Rita Bulovienė)
Įrašas paskelbtas temoje Bibliotekos naujienos/ skelbimai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.