Kalėdiniai renginiai progimnazijoje

Viltingu Kalėdų laukimo laikotarpiu “Žemynos” progimnazijoje vyko renginiai, skirti gražiausiai metų šventei. Eglutės įžiebimo šventėje gruodžio 14 dieną kiekviena pradinukų klasė šoko po šokį, kurį parengti padėjo choreografijos mokytoja R. Rakašienė. Mažuosius šokėjus aplankė Kalėdų senelis, atnešęs saldainių už nuoširdų šokį. Tą pačią savaitę vyko kalėdinių pyragų akcija: mokykloje buvo pardavinėjami tėvelių kartu su mokinukais kepti pyragai, o pinigai skirti labdaringiems tikslams. Savaitę prieš Kalėdas vyko dvi tradicinės adventinės popietės tėveliams ir mokytojams. Jas inicijuoja tikybos mokytoja L.Stanevičienė ir meno vadovė E. Jurgėlienė. Tėvai, seneliai ir mokytojai ne tik klausėsi dainų ir kalėdinių giesmių, tačiau gavo progą susimąstyti apie tikrąsias vertybes, stebėdami literatūrinio teatro ( vadovė L. Žukauskienė) vaidinimą apie šykštų ir žiaurų Skrudžą, kuris per Kalėdas pasikeitė: tapo dosnesnis, gailestingesnis vargšams, atrado gerumo dorybę. Atsivertimo būtinybę akcentavo ir mokyklą aplankęs Kristaus Karaliaus katedros klebonas E. Troickis. Adventinė popietė mokytojams baigėsi bendruomeniniu kalėdaičio laužymu ir šiltais linkėjimais vieni kitiems. Prieššventinį šurmulį pasipuošusioje mokykloje pratęsė keitimasis dovanėlėmis ir renginiai beveik kiekvienoje klasėje.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.