Lapkričio 13-17 dienomis mūsų mokyklos bibliotekoje ir skaitykloje vyko Šiaurės šalių literatūros skaitymai

Kasmet lapkričio mėnesį, sutartu laiku, tūkstančiuose Šiaurės ir Baltijos šalių bibliotekų vyksta Šiaurės šalių literatūros skaitymai.
   Lapkričio 13-17 dienomis mūsų mokyklos bibliotekoje ir skaitykloje taip pat buvo juntama paslaptinga ir viliojanti Šiaurės šalių skleidžiama nuotaika.
   Renginiai tradiciškai prasidėjo garsiniais skaitymais žvakių šviesoje. Skaitėme ištrauką iš švedų rašytojos Astridos Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė“. Skaitymuose dalyvavo visas būrys 2-4 klasių mokinių, jų mamų ir net pati Pepė. Kalbėjome apie knygas, skaitymą, atsakinėjome į viktorinos klausimus, vaišinomės Pepės iškeptais keksiukais. 
   Savo žiniomis apie Šiaurės Europos šalis ir Astridos Lindgren kūrybą maloniai nustebino 4a klasė (mokytoja Edita Račienė).
   Užklasinio skaitymo pamoka 6 c klasėje ( mokytoja Liuda Putauskienė) buvo skirta perskaitytų knygų ir laiškų autoriui pristatymui. Daugiausia knygų perskaitė ir gražiausius laiškus parašė Viltė, Augustė, Jokūbas.
   8 klasių viktorinoje „Ką žinai apie Šiaurės Europos Šalis?“ nugalėtojais tapo 8 a klasė.
   Šiaurės šalių bibliotekų savaitės dalyviai teigia, kad  tai graži skaitymą skatinanti iniciatyva, jau tampanti tradicija.
Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.