Orientacinės varžybos „Sakmė apie Panevėžį“

Rugsėjo 16 dieną mes, progimnazijos aštuntokai: aš, komandos kapitonas Ignas  Janeliūnas, Titas Dobilevičius, Ramojus Kriugiškis, Nojus Rancevas ir Evaldas Svetikas, kartu su kitais Panevėžio bendraamžiais,  dalyvavome orientaciniame žaidime „Sakmė apie Panevėžį‘‘. Žaidimo metu, lankydami įdomiausias neatrastas mūsų gimtojo miesto vietas, bandydami įminti jų mįsles, pasitelkę istorines, geografines, komandinio darbo ir bendradarbiavimo žinias, turėjome galimybę išnarplioti sakmę apie taip gerai pažįstamą, o gal kaip tik- neatrastą, mūsų Panevėžį. Po įdomių varžybų, Senvagės saloje laukė baigiamoji renginio dalis – apdovanojimai, kinas po atviru dangumi „Emilija iš laisvės alėjos“ bei smagi diskoteka su DJ Konciumi.
    Manome, jog, dalyvaudami, ne tik naudingai ir turiningai praleidome šeštadienį, tačiau prisiminėme ir sužinojome daug naujo apie savo gimtąjį miestą. Tikimės, kad šis renginys taps kasmetiniu, prie jo prisijungs vis daugiau žmonių ir tai virs įdomia miesto pažinimo tradicija.

Ignas Janeliūnas, 8a klasės mokinys
Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.