Šiais mokslo metais lietuvių kalbai gabūs mokiniai rinkosi modulio „Teksto kūrimo paslaptys“ programą

Jos tikslas – plėsti mokinių literatūrinį, kultūrinį akiratį, lavinti komunikacinius gebėjimus, skatinti pačių mokinių poreikį kurti. Pamokose taikomi ir įvairesni mokymo metodai, įvairesnės teksto suvokimo ir kūrimo strategijos. Džiugu, kad modulio pamokose mokiniai pristatė savo kūrybinius darbus: kūrybos knygelę „Aš – gamtos vaikas“, dalyvavo SLEMO varžytuvėse, dirbdami grupėse sukūrė prevencine tema vaizdo pasakojimą, organizavo žurnalistų konferenciją, skirtą miesto gimtadieniui, vertino kino filmą „Atsiprašau“, kūrė literatūrinį draugo portretą. Džiaugiuosi aktyviausiais ir kūrybiškiausiais 6a ir 6b klasės mokiniais: Tomu, Ugne, Kamile, Urte, Gabija – geriausiai įminusiais sudėtingas tekstų paslaptis.

Įrašas paskelbtas temoje Pamokos kitaip. Išsisaugokite pastovią nuorodą.