Ketvirtadienis 22 birželio 2017
Pažintis su kalbos šalimi -Vokietija (Bremenu) Spausdinti

Antradienis 20 birželio 2017
Jaunieji „Žemynos“ plaukikai sublizgėjo Lietuvos vaikų vasaros plaukimo pirmenybėse Spausdinti

Birželio 8-9 dienomis Klaipėdoje vykusiose Lietuvos vaikų vasaros plaukimo pirmenybėse „Žemynos“ komanda iškovojo antrąją vietą, į priekį praleidusi tik Kauno plaukimo mokyklos auklėtinius.
   Svarų indėlį į puikų komandinį rezultatą įnešė Rokas Jazdauskas, trijose rungtyse: 100 metrų kompleksiniu būdu, 100 metrų krūtine ir 50 metrų peteliške, tapęs čempionu. Ieva Vilimaitė 100 metrų nugara ir 200 metrų laisvuoju stiliumi atplaukė antra ir pasipuošė dviem sidabro medaliais. Po vieną antros vietos medalį iškovojo Matas Činga (200 metrų laisvuoju stiliumi) ir Adomas Gatulis (100 metrų krūtine).
   Visuose estafetiniuose plaukimuose „Žemynos“ komanda neužleido prizinių vietų. R. Jazdauskas, M. Činga, A. Gatulis ir M. Revaitis rungtyje 4x50 metrų laisvuoju stiliumi iškovojo pirmąją vietą, o 4x50 metrų kompleksiniu būdu – trečiąją. I. Vilimaitė, M. Kulikauskaitė, V. Matiukaitė, A. Backevičiūtė 4x50 metrų laisvuoju stiliumi ir 4x50 metrų kompleksiniu būdu atplaukė trečios. Mišrioje estafetėje 4x50 metrų kompleksu I. Vilimaitė, M. Kulikauskaitė, R. Jazdauskas ir M. Činga užėmė antrąją vietą. Sidabro medalius rungtyje 8x50 metrų laisvuoju stiliumi pelnė I. Vilimaitė, M. Kulikauskaitė, V. Matiukaitė, A. Gatulis, A. Backevičiūtė, M. Revaitis, R. Jazdauskas ir M. Činga.
   Į geriausių varžybų plaukikų dešimtuką tarp berniukų pateko R. Jazdauskas (trečia vieta), M. Činga (ketvirta vieta) ir A. Gatulis (aštunta vieta). Septintąją vietą tarp mergaičių užėmė I. Vilimaitė.
   Sveikiname šaunuosius plaukikus ir jų trenerius!

Gitana Kemėšienė
Naujai priimti mokiniai nuo 2017-09-01 Spausdinti

Antradienis 13 birželio 2017
Priimame mokinius į 8-ą klasę 2017-2018 mokslo metams Spausdinti

Penktadienis 02 birželio 2017
Tėvelių ir mokinių žiniai Spausdinti

Matuotis, užsisakyti ir pirkti mokyklinę uniformą Panevėžyje, Klaipėdos g. 36, UAB „Manovita"
Tel. (8 45) 46 35 96
       8 648 39991
Mūsų mokyklai skirtos dienos – birželio 8, 9, 10 d.
Antradienis 30 gegužės 2017
PANEVĖŽIO „ŽEMYNOS" KOMANDA – 2017 METŲ PRADINIŲ KLASIŲ NACIONALINIO KONKURSO „ŠVIESOFORAS" NUGALĖTOJA Spausdinti

Eiti į puslapį   <<        >>
Ieškoti Panevėžio „Žemynos“ progimnazija

Panevėžio „Žemynos“ progimnazija. Ramygalos g. 99, Panevėžys.